Hakkımızda

Sürekli gelişimi ilke edinmiş yönetim anlayışını benimseyen Akhidro Elektromekanik Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. özel sektör girişimi olarak Türkiye’de bir ilke imza atarak %100 yerli üretimi ile hidroelektrik santrallerinin elektromekanik  ve hidromekanik ekipmanlarının imalatını gerçekleştirmektedir.

Akhidro Elektromekanik Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin enerji sektöründeki tecrübesi ve dinamizmini Ahmet Kaynakoğlu yönetiminde makine imalatı tecrübesine de yansıtmaktadır. Yılların verdiği bilgi ve becerisini Akhidro Elektromekanik Makine İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin bünyesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermekten büyük gurur duymaktadır.

Türkiye’nin ilk özel sektör yerli türbin üreticisi Akhidro Elektromekanik Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ülke ekonomisine sağladığı katkıların yanı sıra iş ortaklarına da yerli ürün kullanımı teşviğinden faydalanma avantajı sunmaktadır.

Dünya devleri ile aynı piyasada yerli üretim hizmeti veren Akhidro Elektromekanik Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. elektromekanik ve hidromekanik ekipman üretimi yapmaktadır. Akhidro Elektromekanik Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.  Kendi bünyemizde  kurmuş olduğu AR-GE merkezi ile Türk sanayisine katkıda bulunmaktadır.
Okunma Sayısı: 4021   |   Güncelleme Tarihi: 19.05.2020    Sayfayı Yazdır

Foto Galeri
Etiketler:
akhidro, kurumsal, smart, turbin, hidro, elektrik, santral, elektro, mekanik, elektromekanik, hidromekanik, ekipman, makina, imalat, üretim, yerli,

Akhidro
  • Akhidro Elektromekanik Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Akhidro Elektromekanik Makina tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. © 2017